درباره ما

ابتدای هر سخن را به یادش آغاز میکنم
به نامت ای خدا

دیجی بازی در سال ۱۳۹۵ توسط آقای حسین رضا سلطانی افتتاح شد.

فعالان عرصه اقتصاد و کسانی که به ماندگاری جاودانه در این عرصه می اندیشیدند ، به خوبی میدانند که اکسیژن تنفس در دنیای تجارت اصل مشتری مداری است و درک این سخن که همیشه حق با مشتری است را سر لوحه برنامه خویش میدانند.
دیجی بازی با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان و همکاران خود در عرصه اسباب بازی ، تجهیزات مهد کودک و … با بیش از ۱۵ سال سابقه با کادری متخصص و مجرب در این امر توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین شرکت ها مطرح نموده است و با تلفیق دانش روز دنیا همراه با تلاش متخصصین ایرانی جایگاه ویژه ای در میان فروشندگان ایرانی داشته باشد.
دیجی بازی مجموعه ای است که با علاقه ( آگاهانه ) مدیریت می شود و در برنامه ریزی هایش نیز در پارامترهای کاری خود در پس کوچه های صنعت ایران به دنبال سهولت برای مشتریان است.
اگر بخواهیم نتیجه ای از این جمله بگیریم به مدیریتی هوشمندانه و خلاقانه خواهیم رسید.
میدانیم که کیفیت نقطه پایانی ندارد و به همین علت هر روزه در تلاش هستیم تا پیشرفت کنیم و موفق تر از قبل باشیم ، این مجموعه همواره به نقطه نظرات مشتریان خود احترام گذاشته و سعی دارد با کمترین هزینه ها مشتریانی همیشگی و دائمی داشته باشد.
اگر بخواهیم گریزی به تولید و خدمات دیجی بازی بزنیم باید بگوییم که این مجموعه در زمینه فروش اینترنتی اسباب بازی ، تجهیزات مهد کودک ، لباس کودک ، بازیهای فکری ، عروسک و … فعالیت دارد.

( قابل توجه ترین فعالیت های دیجی بازی در عرصه فروش محصولات )

۱ . ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات با کیفیتی برتر
۲ . متنوع بودن و تنوع در نوع محصول و دادن حسن انتخاب به مشتری
۳ . مدرن بودن و به روز بودن اطلاعات ، به روز رسانی اطلاعات و همزمان انتقال به مشتریان
دیجی بازی این توانایی را دارد که کالای سفارشی مشتریان را صحیح و سالم به نقاط مختلف کشور ارسال کند و در این مورد دو اصل  ( سرعت و دقت انجام کار ) خدمات مهم است ، به طور کلی میتوان گفت ایجاد روح اعتماد و صداقت در محیط کار از پارامترهای استوار مشتری مداری است و باید به این نکته ایمان بیاوریم که حیات اقتصادی ما به رضایت مشتریان ما وابسته است و بدون حضور مشتری ما هم نخواهیم بود.

خبرنامه

[wysija_form id='1']

مارو دنبال کنید

تماس باما

آدرس
location تهران - سعادت آباد بلوار دریا نبش صراف ها پلاک 119
تماس باما
phone 021-86127183
ایمیل
mail contact@digibazi.com

نماد الکترونیک